Artykuły

Polska markiza fotowoltaiczna

ULTRA PV to pierwsza na świecie markiza, która składa moduły fotowoltaiczne. Stworzył ją zespół polskich inżynierów ze spółki  UltraHinge, którzy od wielu lat zajmują się technologią lekkich składanych konstrukcji.

Czytaj więcej

Spotkajmy się na targach Solar Energy Expo

Dołączcie do naszej ekscytującej przygody, 16-18 stycznia będziemy mogli zobaczyś się na targach Solar Energy Expo Odkryjcie naszą markizę na żywo i zanurzcie się w świat innowacyjnego designu. To nie tylko okazja do oglądania – będziecie mieli szansę porozmawiać z nami, zadawać pytania i poznać wszystkie unikalne aspekty naszego produktu.

Czytaj więcej

Wywiad z Adamem Pietkiewiczem i Michałem Modzelewskim z Ultrahinge

Ultrahinge to zespół młodych inżynierów i konstruktorów obdarzonych iście odnawialnym źródłem kreatywnej energii. Są aktywni na rodzimym rynku instalacji fotowoltaicznych od ładnych paru lat i wszystko wskazuje na to, że zagoszczą na nim na dobre. Wszystko to za sprawą oryginalnych innowacji, które raz za razem wychodzą spod ich pióra. Zaczęło

Czytaj więcej

Polska firma Ultrahinge i pierwsza na świecie składana markiza fotowoltaiczna

Żyjemy w czasach, w których troska o środowisko i efektywne gospodarowanie energią nabiera coraz większego znaczenia. Inwestowanie w panele fotowoltaiczne stało się popularnym rozwiązaniem wśród wielu firm i klientów indywidualnych. Polska firma Ultrahinge wychodzi naprzeciw wyzwaniom współczesnego świata. Biorąc pod uwagę komfort użytkowania, firma skonstruowała pierwszą na świecie składaną markizę

Czytaj więcej

Markizy fotowoltaiczne ULTRA PV

Instalacje fotowoltaiczne kojarzą się z dużymi połaciami na dachach lub problematycznymi konstrukcjami na działkach. Ich montaż jest czasochłonny, a w przypadku paneli naziemnych, zabiera cenne miejsce w ogrodzie. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala elastycznie zaimplementować fotowoltaikę do naszych domów! Przyjrzyjmy się bliżej składanym markizom fotowoltaicznym ULTRA PV.

Czytaj więcej